У Росії протестувальники прикували себе до крісел і дверей банку

У Москві позичальники по валютній іпотеці провели в середу 20 січня одразу дві акції протесту – у відділеннях банків «Дельта-кредит» і «ВТБ 24».

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У першому відділенні банку приблизно 300 позичальників, частина з яких прикували себе наручниками до крісел і дверей банківського відділення, вимагали переглянути умови виплат із їхніми кредитами через обвал курсу рубля. З такими ж вимогами приблизно 50 протестувальників прийшли до відділення «ВТБ 24».

У «Дельта-кредит» поліція за звинуваченням у хуліганстві затримала п'ятьох протестувальників. Про затримання у відділенні «ВТБ 24» не повідомляється.

Як зазначається, представник Всеросійського руху валютних іпотечників Оксана Семенова, 20 січня ініціативна група позичальників банку «Дельта-кредит» усьоме пішла на переговори з його керівництвом.

«Оскільки всі попередні переговори відбулись майже вхолосту, ніякого ККД позитивного ми не отримали, відповідно, сьогодні була зроблена й організована ця акція, щоб, по-перше, було повідомлено керівництву банку про те, що тут прийшли люди, які чекають на рішення. І, відповідно, ми привели з собою представників французької преси, щоб вони донесли до акціонерів банку (значною частиною акцій «Дельта-кредит» володіє французька фінансова група Société Générale – КР) про те, яка страшна і трагічна ситуація в позичальників у Росії, що банк не йде назустріч і ні на які переговори», – сказала Семенова.

У середу курс долара досяг 80 рублів, євро – майже 88. Попереднього разу долар коштував понад 80 рублів у грудні 2014 року, коли був зафіксований максимальний із часів деномінації 1998 року показник – 80 рублів 10 копійок. Саме у грудні 2014 року почались перші акції протесту позичальників по валютній іпотеці.

Президент Росії Володимир Путін 20 січня заявив, що, незважаючи на падіння рубля, російський бізнес, у тому числі й малий, «вистояв». Крім того, на його думку, у бізнесменів «навіть відкриваються нові можливості, маючи на увазі курсову різницю і деякі можливості на ринках». Які саме можливості в нинішній економічній ситуації Росії бачить Путін, він не уточнив.

Читайте також: У Криму «заарештували» Джемілєва

Рекомендуємо прочитати

В Україні оголосили надзвичайну пожежну небезпеку

Висока та надзвичайна пожежна небезпека в Україні очікується з 22 по 24 липня 2017 року....

Це може бути цікавим

У Києві знову заборонили купатися на всіх пляжах

У Києві не рекомендують купитися в Дніпрі через цвітіння води....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У известного политика обнаружили рак мозга

У сенатора от Республиканской партии Джона Маккейна диагностировали рак мозга....