У Криму продовжує правити старий режим «Партії регіонів», — екс-голова ВР Криму

У Криму продовжує правити старий режим «Партії регіонів», — екс-голова ВР Криму

Колишній голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим Леонід Грач, який після анексії півострова російське громадянство, розповів,  що в Криму продовжує правити старий режим «Партії регіонів», пишуть «Крим.Реалії«.

Так, він прокоментував інформацію про призначення головним «економістом» Криму Віталія Нахлупіна, який був при владі ще з командою екс-регіонала Василя Джарти.

«Нахлупін знову воскрес із попелу. Це підтверджує думку багатьох аналітиків про те, що в Криму як правив Янукович і його представник Могильов, так і править. Так і всі представники, гуляють по Криму сьогодні з масками вчорашніх регіоналів, а сьогодні благодійників Криму. Всі вони в Криму і залишилися,» — сказав Леонід Грач.

За його словами, кадрові перестановки, що відбуваються у владній верхівці на окупованому півострові відбуваються не з волі так званого голови Криму Сергія Аксьонова, а за ініціативою представника Путіна в Криму Олега Белавенцева.

«Доведеться Криму в дефіциті тепла, в дефіциті електроенергії переживати ще й ідіотизм, який пов’язаний з дефіцитом в кадровій політиці», — констатував Грач.загрузка...

Читайте також

Коментарі