У Києві через аварію завод, банк і приватний сектор залишились без води

У Києві через аварію завод, банк і приватний сектор залишились без води

Київводоканал ліквідує пошкодження водопроводу на перетині вулиць Білицької та Гомельської у Подільському районі. Про це повідомили в аварійній службі Київводоканалу.

20 січня через пошкодження водопровідної мережі на перетині вул. Білицької та вул. Гомельської (витік з магістралі Д = 500 мм) тимчасово відсутнє водопостачання у споживачів приватного сектора:

— На вул. Білицькій: №№ 41/43, 55, 50-100, 15-55;

— На вул. Гомельській, вул. Таврійській, вул. Рожевій, вул. Мінській, вул. Зоряній, пров. Гомельському, пров. Мінському, пров. Зоряному та пров. Бобруйському.

Водовозка працює на вул. Білицькій, 55.

Для ліквідації пошкодження та відновлення водопостачання бригади Київводоканалу проводять розкоп на проїжджій частині і тротуарі на перетині вул. Білицької та вул. Гомельської. Рух тимчасово частково обмежено.

Крім того, Київводоканал ліквідує пошкодження водопроводу на вул. Північно-Сирецькій у Подільському районі. 20 січня через пошкодження водопровідної мережі по вул. Північно-Сирецькій, 1-3 (витік з магістралі Д = 400 мм) тимчасово відсутнє водопостачання у споживачів на вул. Північно-Сирецькій: №№ 1-3, завод «Квазар», «Родовід банк», студія «Шустер лайф».

Для ліквідації пошкодження та відновлення водопостачання бригади Київводоканалу проводять розкоп на проїжджій частині і тротуарі на вул. Північно-Сирецькій, 1-3.загрузка...

Читайте також

Коментарі