Експерт прокоментував припинення війни на Донбасі

Експерт прокоментував припинення війни на Донбасі

Наразі серед вищого військово-політичного керівництва ходять чутки про припинення війни. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» розповів директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

«Буде абсолютно безпідставним і безвідповідальним вважати, що війни в Україні великої може не бути. Сьогодні є думка, і вона в головах вищого військово-політичного керівництва, що нібито війни не буде — великої повномасштабної війни із застосуванням зброї, я маю на увазі не тільки артилерії, але й авіації, ракет і т. д., безконтактної війни, такої, як приблизно в Сирії. Але в умовах неадекватності Путіна, в умовах того, що це політика щура, якого заганяють у кут, може бути якраз атака. Тому ми повинні припускати, в тому числі і можливу атаку Путіна на Україну», — сказав експерт.

Він додав, що Україна повинна бути готова до будь-якого сценарію, і знати при цьому, що Європа зараз не підключиться до її захисту.

«Тому за таких умов потрібно терміново вживати заходів з переозброєння української армії і створення можливостей ведення безконтактної війни«, — резюмував Бадрак.загрузка...

Читайте також