Білецький заявив, що «Азов» і надалі зриватиме неугодні акції

Білецький заявив, що «Азов» і надалі зриватиме неугодні акції

Члени «Азову» і надалі будуть протидіяти акціям, які вважатимуть сепаратистськими. Про це  вчора  в ефір Громадського заявив перший командир полку Нацгвардії «Азов», народний депутат Андрій Білецький, коментуючи вчорашні події біля «Жовтня».

«Можу гарантувати, що якщо подібні акції будуть, то я знаю хлопців,  мені не треба нічого їм говорити… Якщо подібна гидота буде проходити, все це сепаратистське лайно буде литися і приймати будь-які форми, ми будемо протистояти», — заявив депутат.

Він також запевнив, що вчорашню акцію пам’ятні вбитих у Москві  адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової організовували активісти «Боротьби» та «Прямої дії», які є сепаратистськими.

В той же час, як розповіли Соцпорталу учасники акції, студентська профспілка «Пряма дія» приймала активну участь у подіях на Майдані та засуджує російську агресію. В той же час «Боротьба», яка справді стала на сепаратистські позиції, розірвала контакти з українськими лівими і організаційно участі в заході не приймала.

«На акцію пам’яті прийшов Ілля Пономарьов – єдиний російський депутат, який голосував проти анексії Криму. Немає сумніву, що Стас і Настя стали б «друзями України» в умовах війни. Якби не терористи з БОРН. До речі, зривати акцію прийшов Роман Желєзнов, що має стосунок до БОРНу», — зазначив на своїй сторінці в Facebook учасник акції Віталій Дудін.

При цьому окремі ультраправі називали героєм полковника армії РФ Буданова, який був засуджений за військові злочини у Чечні, а Станіслав Маркелов був адвокатом потерпілих.

Крім того, акція пам’ятні Маркелова і Бабурової, яка відбулась вчора у Москві, мала антивоєнний характер, а її учасники виступали проти пропаганди зі сторони російської влади.

Коментуючи запитання ведучої про те, що одного з учасників вчорашніх подій зі сторони «Азова» Сергія Філімонова звинувачують в нападі на темношкірих вболівальників під час матчу Динамо-Челсі, Білецький заявив, що конфлікт виник не на расовому, а «на побутовому ґрунті».

У свою чергу під час ефіру було продемонстровано сюжет зі вчорашньої акції, де Філімонов заявив: «Людей, які виступають проти України, проти українського націоналізму можна вбивати, треба». 

Як повідомлялось, вчора перед заходом було здійснено напад на одного з активістів — редактора журналу «Спільне» Артема Тідву. З синцями і забоями його забрала «швидка». На місце акції прийшли 15 активістів. Інша частина учасників, дізнавшись про проблеми з безпекою, провела символічну акцію в іншому місці.

Читайте також: Правозахисники прокоментували протистояння на акції пам’яті Бабурової та Маркеловазагрузка...

Читайте також