У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме суха погода. У східних областях можливий дрібний сніг. Температура повітря вночі становитиме -20…-2 градуси, вдень -11…+5. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі температура повітря становитиме -13…-9 градусів, удень – від -8 до -6. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -17…-7 градусів, удень повітря прогріється до -10…+2. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями, на півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -5…-2 градуси. Денна температура повітря коливатиметься від 0 до +5. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність снігу. У Дніпропетровській області опадів не передбачається. Уночі до -13…-5 градусів, денна температура повітря складе -7…-3. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -20…-8 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть -11…-3. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 2-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -19, удень – до -6 градусів. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -14…-9 градусів, удень – від -8 до -3. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.загрузка...

Читайте також