РОЗБОРКИ В «ДНР»: ХТО ВБИВ «КОТА»

9 січня ЗМІ самопроголошеної «ДНР» повідомили про те,що в центрі Донецька «кулею ворожого снайпера було вбито заступника командира 100-ї бригади Республіканської Гвардії, полковника Євгена Юрійовича Кононова, на псевдо «Кіт».

«З сумом повідомляємо, що сьогодні загинув заступник командира нашої бригади полковник Євген Юрійович Кононов», — повідомляла прес-служба Республіканської гвардії ДНР. Подробиці загибелі офіцера поки офіційно не розголошуються.

100-а бригада Республіканської гвардії була створена в середині вересня 2015, підпорядковувалося безпосередньо Міністру оборони ДНР. Бригада була сформована з найбільш підготовлених військовослужбовців, які відзначилися в боях з частинами ЗСУ.

12507660_1036982359692212_6024269807861910648_n

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» до вбивста полковника Кононова може бути причетний командир снайперського взводу на псевдо «Шутник», чий підрозділ зафіксовано в районі Зайцеве і Широкої балки. «Шутник» виконує накази свого безпосереднього командира на псевдо «Брест».

Сам «Брест», разом з підпорядкованими йому О.Чорним і бойовиком на псевдо «Мангуст», намагався заманити командира розвідроти загону «Трояна» псевдо «Білий» в засідку з метою знищення, повідомивши останньому про те, що його викликають до Донецька в штаб корпусу.

В середовищі бойовиків поширюється інформація про причетність «Шутника» та О.Чорного до вбивства трьох бойовиків, а саме: «Кабана», «Зеленого» та «Гирі». Саме з ліквідації цих бойовиків розпочався конфлікт навколо загону «Троя».

В м. Кіровське наразі зафіксовані групи озброєних осіб, які випитують у місцевих жителів дані і адреси проживання батьків і близьких родичів бойовиків роти «Троя».Примітно, що ці озброєні особи, за повідомленнями безпосередньо з місця подій,підпорядковуються саме «Шутнику».

Бойовики «Трої» вже заявили про те, що дії підрозділів «Шутника» є прямими ознаками того, що ним готуються провокації не тільки по відношенню до самих бойовиків, але й проти їх сімей та близьких родичів.

Паралельно з діями бойовиків «Шутника» третій відділ Управління внутрішньої контррозвідки «МГБ ДНР» на чолі з начальником полковником Дмитром Хватовим розгорнув кампанію з дискредитації та пошуку компромату на місцевих бойовиків з загону «ОСпН Троя».

автор: Дмитро Снєгирьовзагрузка...

Читайте також

Коментарі