У Росії хочуть провести ходу пам’яті Нємцова

У Росії хочуть провести ходу пам’яті Нємцова

У Росії «Партія народної свободи» направила меру Москви Сергію Собяніну повідомлення про проведення 27 лютого ходи пам’яті вбитого опозиційного політика Бориса Нємцова.

Про це повідомляє Радіо свобода.

У зверненні вказується, що, крім «Партії народної свободи», організаторами акції виступлять «Партія прогресу», партія «Демократичний вибір», партія «5 грудня», рух «Солідарність», Комітет протестних дій, а також «відомі громадські діячі та правозахисники».

Лідер ПАРНАСу Михайло Касьянов зазначив, що ходою організатори хочуть «привернути увагу громадськості міста, всіх громадян країни до безпрецедентного за своїм нахабством і цинізмом вбивства політичного і державного діяча нової Росії».

«Ми всі зобов’язані своїми діями, спираючись на Конституцію Росії, поставити заслін боротьбі з інакомисленням, розпаленню ненависті до незгодних з політичним курсом керівництва країни», — сказав Касьянов.

У зв’язку з проведенням акції Касьянов попросив Собяніна «дати доручення відповідним структурам», щоб заздалегідь – до подачі офіційної заявки – опрацювати «всі необхідні питання».загрузка...

Читайте також

Коментарі