Радикальні націоналісти погрожують учасникам акції пам'яті правозахисників

16 січня на сайті "Бандерівець", близького до ВО "Тризуб", що входить до Правого сектору, з'явився допис, в якому звучать погрози на адресу майбутньої акції пам’яті Анастасії Бабурової та Станіслава Маркелова, які загинули у Москві 19 січня 2009 року від рук неонацистів з організації БОРН.   

"Шавок (принизлива назва антифашистів з боку ультраправих, - ред.) передусім турбує зростання потужності двох націоналістичних сил — “Правого сектора” та “Азову”. Дату обрали невипадково. 19 січня 2009 року у Москві були ліквідовані Станіслав Маркелов та Анастасія Бабурова — відомі у Росії “антифа”. Постаті Маркелова та Бабурової стали культовими для шавок усього пострадянського простору. Антифашисти розуміють, що Київ — чуже для них місто, а тому побоюються справедливої протидії з боку “націоналістів, сексистів, гомофобів” (так зазначено у їхній офіційній заяві). У зв'язку з цим про час і місце акції наразі вони не повідомляють(...) В Україні антифашистам, які борються проти патріотизму та базових людських норм і цінностей, — не місце! Україна — для нормальних людей! Як укотре довела війна на Донбасі, хороший антифашист — мертвий антифашист!", - вважають автори заяви.

Як відомо,  Станіслав Маркелов був адвокатом та правозахисником,  який в тому числі виграв справу проти полковника армії РФ Буданова. Анастасія Бабурова працювала журналісткою «Новой газеты». Вона була родом з Криму та вважала своєю рідною мовою в тому числі українську.

Акції пам'яті проводять у Києві кожного року. Минулого року вона пройшла без інцидентів.

Читайте також: Ні фашизму всіх мастей: у Києві вшанували пам’ять вбитих російських активістів

Рекомендуємо прочитати

​Сергей Михалок про Летова, Мстителей и Любовь

От редактора Мы уже знакомили читателей с прошлогодним концертом «Вечірнє сонце»....

Це може бути цікавим

Столичні комунальники вирішили полити водою газони під дощем

Працівники комунальних служб на столичній Троєщині вирішили поливати газони під проливним дощем....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Більше 60% американців вважають Росію ворогом - опитування

Більшість американців вважають Росію ворогом своєї країни....