На Волині спиртзавод сплачує податки до бюджету Київської області

На Волині спиртзавод сплачує податки до бюджету Київської області

«Луцький cпирто-горілчаний комбінат», який в 2010 році приєднали до ДП «Укрспирт», досі сплачує податки за місцем реєстрації підприємства, тобто в бюджет міста Бровари (Київська область).

Про це повідомляє konkurent.

«Повернення «Луцькому спирто-горілчаному комбінату» статусу окремого підприємства з місцем реєстрації у Луцьку дасть можливість доповнити міський бюджет«, — вважають члени комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, яка відбулася 18 січня.

Зокрема на комісії обговорювали звернення до Кабінету міністрів України щодо прийняття заходів, спрямованих на повернення Луцькому спиртзаводу статусу підприємства з місцем реєстрації в Луцьку.

Варто зауважити, що від 28 липня 2010 року діє Постанова Кабміну «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості», згідно з якою Луцький спиртзавод приєднали до «Укрспирту» з місцем реєстрації у Броварах.

«Якщо комбінат отримає статус окремого підприємства з місцем реєстрації у Луцьку, то це дасть змогу доповнити міський бюджет, що в свою чергу сприятиме вирішенню соціальних та інших проблем міста«, — сказав голова комісії, депутат Петро Нестерук.

Члени комісії підтримали пропозицію, що варто звернутись до Кабінету міністрів з вимогою внести зміни до Постанови Кабміну під № 672 й повернути податки комбінату у Луцьку казну.

Читайте також: До Росії з окупованої Луганщини намагаються вивести мінімум 6 підприємствзагрузка...

Читайте також

Коментарі