До Росії з окупованої Луганщини намагаються вивести мінімум 6 підприємств

До Росії з окупованої Луганщини намагаються вивести мінімум 6 підприємств

Окупанти здійснюють демонтаж і вивіз на територію Росії виробничих потужностей не менше як шести підприємств з окупованих районів Луганської області.

Про це Укрінформу повідомили в ексклюзивному коментарі в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Окупанти починають цілеспрямовані заходи по руйнуванню промисловості регіону. Так, у підконтрольних терористам районах Луганської області триває демонтаж і вивіз на територію Росії виробничих потужностей не менше шести підприємств, а саме: ЗАТ» Луганський машинобудівний завод ім.Пархоменка «, ВАТ» Машинобудівний завод — 100 «, ДП» ЦКБМ Донець «, ПАТ» Завод гірничорятувальної техніки «Горизонт», ПАТ «Луганськтепловоз» і ТОВ «ПОЛІ-ПАК«, — повідомили в розвідці.

Згідно з даними ГУР, російське керівництво через загострення фінансово-економічної ситуації в РФ змушене обмежувати фінансування підприємств і згортати виробництво на окупованих територіях України. Зокрема, це стосується луганського ПАТ «Луганськтепловоз» (76% акцій підприємства належать російському ЗАТ «Трансмашхолдинг»).

«Кількість робочих в 2014 році — близько 7 тис. Осіб, станом на 1 січня п.р. — 2,8 тис. Розпочато заходи щодо припинення виробництва продукції залізничного призначення. Керівництвом підприємства планується скорочення штату до 350 робітників. В даний час функціонують лише окремі цехи, які займаються ремонтом несправної і пошкодженої броньованої техніки бойовиків т.наз. «ЛНР» «, — зазначили в Головному управлінні розвідки.

Читайте також: Росія не зможе кредитувати через кризузагрузка...

Читайте також

Коментарі