Американські аналітики назвали три основних сценарії окупації Росією України

Американські військові фахівці назвали три основних сценарії подальших можливих дій Росії щодо окупації українських територій.

Відповідні підрахунки американські фахівці здійснили за запитом  аналітичної компанії Stratfor. 

Перший сценарій окупації Росією українських територій отримав назву - "Сухопутний коридор".

Він полягає у з'єднанні окупованого Криму і районів Донбасу. Агресору потрібно буде піднятися більш ніж на 400 км вглиб України і контролювати близько 46,6 тисяч кв. км території з населенням приблизно два мільйони людей.

За такого розвитку подій російські ударні сили будуть намагатися швидко просунутися в напрямку Херсона та Нової Каховки, де згодом створять потужні укріпрайони. Виникне понад 450 км нових оборонних ліній.

"Ця операція інтервентів займе близько 14 днів із задіянням від 26 тисяч до 36 тисяч військовослужбовців. Щоб протистояти такому типу окупації, Україні доведеться виставити на до 42 тис. військовослужбовців", - стверджують аналітики.

При цьому, якщо НАТО втрутиться в даний конфлікт і відправить свій контингент, росіянам доведеться наростити війська, зайняті в операції, до 40-55 тис. осіб.

1ss

Другий сценарій полягає у захопленні всього півдня України.

Даний сценарій полягає у з'єднанні по південному узбережжю Чорного моря захоплених територій Донбасу з Кримським півостровом і подальшою окупацією на захід від перешийка - аж до Придністров'я. Як результат, Україна буде повністю відрізана від моря.

За даними американських фахівців, для втілення в реальність даної операції знадобиться близько 40-60 тисяч особового складу військ РФ, і ще 80-120 тисяч - для утримання території. При такому сценарії війська окупанта просунуться в Україну на 645 км і захоплять близько 104 тис. кв. км землі.

"На такий варіант окупації піде від 23 до 28 днів. Під окупантами виявиться близько 6 млн осіб населення. Для успішного протистояння цим сценарієм Москви буде потрібно від 13,2 тисяч до 120 тисяч осіб військ ЗСУ", - зауважили у Stratfor.

2s

На думку аналітиків, третім сценарієм буде - "Захоплення всієї лівобережної України".

Така операція полягатиме у тому, щоб відкинути захисників України за Дніпро, окупувавши майже половину території країни.

Однак, американські фахівців вважають його малоймовірним, так як на його реалізацію потрібно значну кількість російських військ на захопленій землі.

"Атакуючі сили армії РФ для такої опції вказані в діапазоні від 91 тисяч до 135 тисяч солдатів. Для утримання території знадобиться така ж кількість військовослужбовців окупанта. Інтервенція в Україну розтягнеться на 402 км з захопленням близько 223 тисяч кв. км території та 13 млн населення", - підкреслюють експерти.

На думку фахівців Stratfor, Росія може втілити в життя тільки перших два сценарії, так як на третій у Путіна просто немає коштів.

3s

Рекомендуємо прочитати

Одіозний російський депутат оконфузився під час ток-шоу

"А ви знаєте, що 80% педофілів гомосексуальні? Я вам це кажу як практик», - сказав Мілонов....

Це може бути цікавим

Ультрамодный поп нового образца от певицы Ирины Гросу

Ирина, как вы пришли в музыку? Есть ли профильное образование?....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сотни задержанных боевиков не хотят возвращаться на Донбасс

Задержанные украинскими военными и правоохранителями боевики "Л/ДНР" не хотят снова попасть в ряды террористов....