Активісти "Іловайського братства" оголосили владі ультиматум

Активісти «Іловайського братства» закликали передати в суд справу щодо подій в Іловайську в 2014 році для притягнення винних до відповідальності.

Про це в понеділок під час мітингу заявив командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук, – повідомляє facenews.

«Ми, Іловайське братство – безпосередні учасники «Іловайського котла», їх найближчі родичі, родичі загиблих бійців, всі свідомі громадяни України, – вимагаємо передати справи щодо тих подій в суд. Вимагаємо на час розгляду в суді відсторонити від займаних посад Муженка, Литвина, Назаренка і Гелетея. Наполягаємо на публічному і відкритому судовому процесі», – сказав він.

За словами Костанчука, матеріали по Іловайську повинні були бути передані в суд ще рік тому, але досі ведеться слідство, і матеріали справи засекречені. Він зазначив, що представники Іловайського братства не дадуть замовкнути події в Іловайську і закликають виконати їх вимоги протягом двох тижнів.

«Через два тижні ми зробимо наступний крок, який – я ще не знаю, але кожен наш наступний крок буде більш жорстким. Ми цього не залишимо, треба буде – ми піднімемо всю Україну, будемо закликати всіх свідомих громадян», – підкреслив він.

За словами Костанчука, учасники подій під Іловайськом готові прийти в суд в якості потерпілих і допомогти суду розібратися і встановити винних у цій трагедії.

Нагадаємо, що сьогодні, 18 січня, в мирній акцій "Іловайського братства" у Києві взяло участь близько 30 побратимів і рідних загиблих в Іловайському котлі. 

Після мітингу на Майдані учасники акції вирушили на Банкову, де передали свої вимоги представнику Адміністрації Президента.

Рекомендуємо прочитати

У кого Кабмін відбере субсидії та чи можна інакше

Те, за яким механізмом скорочують субсидії, хто має шанси їх зберегти та яким чином можна зменшити тарифи для всіх проаналізував "Соціальний рух"....

Це може бути цікавим

На службе у Путина

Если Герхард Шредер займет должность в совете директоров "Роснефти", он превратится в приспешника авторитарной системы, считает обозреватель Frankfurter Allgemeine Zeitung Берт....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Грецкие орехи снизили аппетит у людей с ожирением

Потребление в пищу некоторых продуктов снижает аппетит у людей с ожирением уже через несколько дней....