Активісти "Іловайського братства" оголосили владі ультиматум

Активісти «Іловайського братства» закликали передати в суд справу щодо подій в Іловайську в 2014 році для притягнення винних до відповідальності.

Про це в понеділок під час мітингу заявив командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник військово-патріотичного об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук, – повідомляє facenews.

«Ми, Іловайське братство – безпосередні учасники «Іловайського котла», їх найближчі родичі, родичі загиблих бійців, всі свідомі громадяни України, – вимагаємо передати справи щодо тих подій в суд. Вимагаємо на час розгляду в суді відсторонити від займаних посад Муженка, Литвина, Назаренка і Гелетея. Наполягаємо на публічному і відкритому судовому процесі», – сказав він.

За словами Костанчука, матеріали по Іловайську повинні були бути передані в суд ще рік тому, але досі ведеться слідство, і матеріали справи засекречені. Він зазначив, що представники Іловайського братства не дадуть замовкнути події в Іловайську і закликають виконати їх вимоги протягом двох тижнів.

«Через два тижні ми зробимо наступний крок, який – я ще не знаю, але кожен наш наступний крок буде більш жорстким. Ми цього не залишимо, треба буде – ми піднімемо всю Україну, будемо закликати всіх свідомих громадян», – підкреслив він.

За словами Костанчука, учасники подій під Іловайськом готові прийти в суд в якості потерпілих і допомогти суду розібратися і встановити винних у цій трагедії.

Нагадаємо, що сьогодні, 18 січня, в мирній акцій "Іловайського братства" у Києві взяло участь близько 30 побратимів і рідних загиблих в Іловайському котлі. 

Після мітингу на Майдані учасники акції вирушили на Банкову, де передали свої вимоги представнику Адміністрації Президента.

Рекомендуємо прочитати

Россия нашла еще одного врага "здоровью нации"

Как указывают в Роспотребнадзоре, в последнее время в России среди детей и подростков «агрессивно» продвигают «так называемые спиннеры»....

Це може бути цікавим

Делегацию РФ во главе с Рогозиным не пустили в Молдову

Министерство иностранных дел и европейской интеграции Молдовы отказало делегации РФ во главе с вице-премьером Дмитрием Рогозиным в пролете через воздушное прост....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Як живуть сіамські близнюки після роз'єднання

6 грудня в Пало-Альто, штат Каліфорнія, роз'єднали сіамських близнюків Еву і Еріку Сандовал, які були скріплені грудинами....