Аксьонов: Підприємствам Криму необхідне додаткове фінансування

Російський глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що підприємствам Криму для роботи в режимі надзвичайної ситуації необхідне додаткове державне фінансування у розмірі 157 млн рублів щомісяця. Ці кошти будуть компенсувати витрати на придбання генераторів і палива для них.

"По итогам анализа функционирования экономики в режиме чрезвычайной ситуации Министерство экономического развития Республики Крым определило размер необходимой помощи предприятиям Крыма, работающим в реальном секторе экономики. Сумма поддержки оценивается в районе 157 млн рублей ежемесячно с целью обеспечить предприятиям рентабельность и бесперебойность всех процессов. В первую очередь предполагается компенсировать затраты на обслуживание и приобретение предприятиями ДГУ, топлива, а также расходных материалов. Кроме того, часть средств будет выделяться на компенсацию затрат, связанных с работой компаний в ночное время суток. Предлагаемый порядок уже выдвинут на согласование и до конца недели начнет свою работу", - написав Аксьонов.

Нагадаємо, 22 листопада після припинення електропостачання Криму на півострові був введений режим надзвичайної ситуації, який продовжує свою дію до цих пір.

Читайте також: Вибори на Донбасі можуть відбутися у квітні цього року

Рекомендуємо прочитати

У Києві автобус в’їхав у зупинку з людьми

На площі Тараса Шевченко водій автобуса №99 в’їхав у зупинку громадського транспорту, де перебували люди....

Це може бути цікавим

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

США наклали нові санкції на росіян та китайців

Міністерство фінансів США наклало санкції на компанії та людей з російським та китайським громадянством через їхню співпрацю з КНДР....