Чорний понеділок для Кремля: соцмережі про зняття санкцій з Ірану

Користувачі соцмереж активно обговорюють скасування санкцій США і Євросоюзу щодо Ірану, внаслідок чого Тегеран отримав право легально продавати нафту на світових ринках.

Практично всі блогери та експерти прогнозують нове падіння цін на нафту і, відповідно, удар по Росії.

"Наступний тиждень буде дуже цікавим", - зазначає німецький політолог Андреас Умланд.

Схожу позицію висловив екс-віце-прем'єр РФ Альфред Кох: "У кремлівських буде чорний понеділок".

Розповів про наслідки зняття санкцій російський фінансист і блогер Слава Рабінович: "З Ірану зняті всі міжнародні санкції. Хассан Рухані і Алі Хаменеї стали "рукостискальними" ("рукопожатными" - ред.) національними лідерами світового значення. На відміну від Владіміра Путіна і Ніколая Патрушева, які залишилися "нерукостискальними" гебешними бандитами регіонального значення. В Америці цього понеділка національне свято, вихідний день. Але ціноутворення на нафту в світі продовжиться прямо в понеділок, нафта торгуватиметься на світових ринках. Ви розумієте, про що я. Іран вже заявив, що відразу купить більше сотні "Ейрбас ". Ірану взагалі багато чого треба терміново купувати, після десятиліть під міжнародними санкціями. І для цього"багато" потрібна купа валюти. Для того, щоб була купа валюти, їм потрібно продавати багато нафти. А якщо нафта за нижчими цінами, її ще більше доведеться продавати. Нагадаю, що спочатку секретні переговори по зняттю санкцій були ініційовані США в березні-квітні 2014 року, відразу після анексії Криму. Російським домогосподаркам раджу починати свій день не з перегляду курсу валют, а з огляду прогресу нафтового потоку з Ірану. Це буде заворожливо".

Провів історичний екскурс блогер Євген Іхельзон: "Іран отримає доступ до арештованих грошей, авіакомпанії впишуть в" Амадеус ", в країні з'являться міжнародні платіжні системи, можна буде легально продавати нафту. Санкції діяли з 1979 року, мені тоді було 6 років".

Розповів про новий удар по РФ російський блогер Анатолій Несміян (el-murid), відомий як прихильник проекту "Новоросія" і сепаратизму на Донбасі: "Своїм завданням Іран бачить повернення втрачених ринків - в першу чергу європейського. Ціна нафти в цьому випадку носить для іранців вторинний характер - вони будуть зараз відновлювати частку на ринку, а це означає новий виток знижок і цінових воєн. Для Росії це вкрай болюча тема, оскільки війна піде у найбільш чутливому для неї напрямку - європейському. Падіння до 20 доларів цілком реальне. Судячи з усього, навіть сьогоднішні песимістичні настрої в Росії виявляться райдужним і абсолютно нестримним оптимізмом, якщо все це хоч частково підтвердиться".

За матеріалами "Апостроф"

Читайте також: Shell і Total планують видобувати нафту в Ірані

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые нашли гусениц, которые едят полиэтиленовые пакеты

Ученые установили, что гусеницы большой восковой моли способны разлагать полиэтиленовые пакеты....