У Росії «афганці» побили «новоросів»

У Росії «афганці» побили «новоросів»

Російський журналіст Алєксандр Сотник поділився історією, розказаною його колегою Романом Пєрєверзєвим про те, як російські «афганці» в Підмосков’ї побили прихильників «Новоросії».

Про це Сотник написав на своїй сторінці в Facebook.

«29 грудня 2015-го. Підмосковська електричка. У ній часто ходять по вагонах солісти-гітаристи в гримі ВДВшників. Цілком вгодовані «шкафи» співають вимучені пісні про тяжку долю солдатів, посланих радянською Батьківщиною в далекі гори на вірну смерть. Кандагар,»вертушки», обстріли, душмани, ось це все …

А тут намалювалася група солістів в костюмах Новоросії. Репертуар схожий, але з відтінком «колорадства». Дві гітари, зойкнувши, жалібно занили, після чого співаки відчинили поліетиленовий пакет для благодійності на адресу пропахлого порохом Донбасу. Користолюбці вже практично зібрали мзду, але на виході з вагона зіткнулися з парою вищезгаданих ВДВшних гастролерів. У останніх від несподіванки відвалилися щелепи, але «афганці» швидко впоралися з потрясінням, підібрали їх з підлоги, після чого — стиснули масивні кулаки і пред’явили їх непроханим горлопанам. Ті спробували розвернути голоблі і сховатися, але були впіймані в тамбурі, звідки долинула какофонія зі звуків первинних струн і добірного мату. «Шкафи» карали новороських дрищів за всіма законами пітерського підворіття: вони били першими, і не соромились добивати «, — написав журналіст.

«Звичайно, мистецтво вимагає жертв. А на імпровізованих підмостках в електричці успіху досягає аж ніяк не сопливий баритон, а той, хто вміє надягати на голову конкурента «іспанський комір». Такі закони у світі рок-н-ролу. А вже в шансон-звіринці панує повне беззаконня «, — підсумував Сотник.

Читайте також: Кремлю потрібна ліквідація ДНР-ЛНР, але він ще не готовий, — публіцистзагрузка...

Читайте також