Екс-посол Грузії порадив, як Україні бути успішною у реформах

Екс-посол Грузії порадив, як Україні бути успішною у реформах

Україна не зможе досягти успіху у реформах, якщо сліпо наслідуватиме приклад інших держав. Україна повинна знайти власну модель виходу з кризи.

Таку думку висловив «Обозревателю» колишній посол Грузії в Україні, а зараз президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе.

«Те, що вийшло в Грузії — це не приклад і не точне копіювання Сінгапуру, Швеції, Швейцарії або когось ще. Все, що було зроблено, зроблено було в Грузії. Просто скористалися тими напрацюваннями, які є у всьому світі. А цими напрацюваннями зможуть скористатися тільки ті люди, які дуже люблять свою країну, хочуть її перетворити», — пояснив Катамадзе.

За його словами, для економічного зростання України треба провести капіталізацію країни, а для цього потрібні радикальні економічні реформи. Також зміни повинні бути комплексними — треба міняти все і відразу.

«Необхідна повне перезавантаження, незважаючи на те, що зараз відбувається на Сході України. Це велика проблема. Величезною проблемою також є і Крим…Але не можна цим виправдовувати відсутність реформ», — додав Катамадзе.

Читайте також: Грузії безвізовий режим обіцяють вже навесні — представник ЄСзагрузка...

Читайте також