Британська школярка не їсть, не спить і не відчуває болю

Британська школярка не їсть, не спить і не відчуває болю

У Британії живе 7-річна дівчинка Олівія Фарнсуорт, яка практично не їсть, не спить і не відчуває болю. Ці відхилення пов’язані з порушенням в одній з хромосом — повідомляє The Daily Mail.

Дитина привернула увагу лікарів після того, як мама дівчинки привела її до лікарні. Напередодні Олівію збила машина. На диво, дівчинка взагалі не плакала, і навіть не зрозуміла, що з нею трапилося — вона просто встала і пішла далі.

«Її збила машина і протягла по вулиці на відстань, що дорівнює десяти довжинам самої машини. Це було жахливо, я думаю, я ніколи цього не забуду. Я кричала, і інші мої діти кричали. А Олівія відреагувала так: «Що сталося?». Вона підвелася і пішла до мене», — згадує мама Олівії.

Серйозних травм вона дійсно не отримала — але і болю не відчула. Лікарі констатували, що Олівія страждає від порушення у шостий хромосомі — у дівчинки відсутня частина генетичної інформації, яка повинна там бути.

Олівія не тільки спокійно переносить біль, але вона майже не їсть і може обходитися без сну до трьох діб поспіль. Лікарі прозвали її «біонічною дитиною».

Читайте також: У Великобританії затримали подружжя, яке готувало терактзагрузка...

Читайте також

Коментарі