США відкрили своє небо для України

США відкрили своє небо для України

Договір між Україною та США про відкрите небо, що передбачає скасування всіх обмежень на взаємні польоти, набув чинності.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

«З сьогоднішнього дня Україна і США є повноцінними партнерами у відкритому небі! Як щойно повідомило посольство США в Україні, завершені всі юридичні формальності, і угода між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки про повітряні перевезення вступило в силу«, — зазначив він.

Омелян нагадав, що угода про відкрите небо було підписано 14 липня 2015 у Вашингтоні, 4 листопада 2015 вона була ратифікована Верховною Радою України.

Документом вводяться наступні зміни в повітряному сполученні між Україною та США: надається можливість авіакомпаніям обох сторін виконувати польоти з правом п’ятої свободи (право приймати на іноземній території пасажирів, які прямують на територію будь-якої третьої країни, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, що направляються з будь-якої території, в країні підписантів угоди); встановлюється довільна частота і ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін; дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

Читайте також: В США все меньше интересуются Украинойзагрузка...

Читайте також