У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжно-дощова погода. Місцями у східних, північних, центральних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -13…+2 градусів, удень -5…+8. Вітер змінний, переважно північний, західний, східний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. У Житомирській області можливий невеликий сніг. Уночі повітря охолодитися до -13…-6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -4…+1. Вітер західний, південний, південно-західний та південно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. В Херсонській області – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -10…0 градусів, удень повітря прогріється до +1…+8. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 2-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -3…+2 градусів. Денна коливатиметься від +4 до +8. Вітер західних і північно-західних, східних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно. У Харківській та Дніпропетровській області опадів не передбачається. Уночі градусники покажуть -13…-4, денна температура повітря складе -5…+1 градус. Вітер північний, північно-східний, північно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -12…0 градусів, вдень підвищиться до -1…+4. Вітер східний, південний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вдень почнеться дощ зі снігом, якому ввечері на зміну прийде сильний сніг. Температура повітря вночі до -4, удень до +1…+3 градусів. Вітер південний, східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У Вінницькому та Кіровоградському регіонах висока ймовірність снігу. У Черкаській і Полтавській областях очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -13…-5 градусів, удень – від +1 до +4. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 1-7 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі