Перелік дій, які потрібно зробити владі для отримання траншу від ЄС

Другий транш макрофінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі 600 000 000 євро Україна отримає вже в першому кварталі 2016 року, якщо вдасться прийняти п'ять ключових законопроектів.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів у п'ятницю.

Зокрема, необхідно завершити впровадження нової моделі ринку газу в Україні і прийняти відповідні урядові законопроекти «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу» (реєстр. № 3325), «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу» (реєстр. №3074).

Також вимагається прийняття урядовий законопроект, який посилить незалежність регулятора ринку електроенергії «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг» (реєстр. № 2 966), а також законопроект, спрямований на розвиток сфери конкуренції (реєстр. № 2168а) .

Крім того, в рамках здійснення реформи державного управління, повинен бути прийнятий внесений Урядом законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. № 2 489).

Як зазначають у Кабміні, з усіх перерахованих законопроектів лише три прийняті ВР у першому читанні: зміни до Митного кодексу, законопроект про захист економічної конкуренції та службу в органах місцевого самоврядування.

Також Україна повинна дотримуватися міжнародних та двосторонніх торговельних зобов'язань, зокрема, про скасування тимчасової заборони експорту лісоматеріалів в необробленому вигляді, як такої, що суперечить вимогам СОТ.

Читайте також: Експерти критикують оптимістичні прогнози Порошенка на 2016 рік

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Противники Трампа всех мастей, объединяйтесь

В США ежедневно проходят протесты против политики Дональда Трампа....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Киянам обіцяють покращену соціальну медицину. Як гарантувати ефективність проекту?

Міська владала називає програму інноваційної для соціальної медицини в Україні та з революційними нововведеннями....