Павуки у банці: спецслужби "ДНР" і "ЛНР" почали війну між собою

"Торгова" війна між самопроголошеними "республіками" Л/ ДНР переросла у війну між спеціальними службами цих квазі-утворень. Суть конфлікту полягає виключно в захисті бізнес-інтересів ватажків обох "республік" - Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького.

Якщо на самому початку конфлікт починався з захисту "своїх" територій від зазіхань сусіда (у сфері торгівлі, виробництва горілки та залізничних перевезень, а також був контролю над видобутком і реалізацією вугілля), то тепер перейшов у гарячу фазу - війну спецслужб.

Плотницкий намагається реалізувати сценарій військового заколоту на території т.зв. "ДНР", з метою послаблення позицій О.Захарченко, свого головного кокурента. План заколоту полягає в ліквідації двох найбільш боєздатних угруповань "ДНР» - « Новоросія" і" Троя".

Загін "Троя" наразі заблокован на своїй базі, її блокування відбувається протягом двох тижнів. Операцією по блокуванню фактично керує командир третього мотострілецького батальйону Остап Чорний. Ця людина відома тим, що свого часу очолював спецслужби "ЛНР". Саме за часів Чорного почалися т.зв."зачистки" неконтрольованих польових командирів і бойовиків « ЛНР».

Остапа Чорного називають людиною Плотницького. Свого часу йому дали можливість виїхати з Луганська з награбованим майном на територію "ДНР". Фактично -це була операція по просуненню повністю підконтрольного Чорного у військові структури "ДНР".

Наразі, Остап Чорний » намагається ліквідувати не тільки роту «Троя», а й дружнє до угрупування «Трої» - роту «Новоросія» яку очолює польовий командир на псевдо "Ольхон".

Примітно,що 8 січня була затримана машина "Ольхона",його водій (псевдо"Коршун") був жорсткого побитий, а машина розстріляна.

9 січня в Донецьку снайпером був знищений польовий командир Євген Кононов. Вбивство цього авторитетного бойовика мало б виглядати, як помста "Ольхона" за напад на свого водія, але за наявною інформацією - вбивство Кононова, це виключно справа рук людей Чорного

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" Чорний мав неодноразові зустрічі з представниками місцевого криміналітету, які належать до т.зв."єнакіївського" угрупування.

Таким чином, Плотницький руками Чорного намагається не тільки фізично усунути лідерів розвідгруп "Ольхона" і "Алабая", але й стравити старі фінансово-бізнесові клани, які представляють інтереси Юри Єнакієвського, і нові, які представляє Захарченко.

Спеціальними службами "ЛНР" на території сусідньої "республіки" ведеться ешелонована операція, мета якої - розв'язання конфлікту всередині ДНР з метою послаблення позицій Захарченко і спробою звинуватити його перед російськими "кураторами" в неможливості контролю над ситуацією.

автор: Дмитро Снєгирьов

Рекомендуємо прочитати

В Киеве были найдены три сумки, выкинутых ворами

Девушка сообщает, что сумки скорее кто-то выхватил у девушек, кошельки забрали, остальное выкинули....

Це може бути цікавим

Меланія Трамп здивувала Конгрес відвертим костюмом за 10 тисяч

Меланія Трамп вже не вперше з'явилась на публіку в одязі від американського бренду....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

З’явилися фото літнього взуття для бійців ЗСУ

Радник Президента України та помічник міністра оборони Юрій Бірюков показав затверджений зразок літнього взуття для українських військових....