Дитсадки у Києві через карантин не закриватимуть

Дитсадки у Києві через карантин не закриватимуть

Дошкільні навчальні заклади м.Києва, а також заклади професійно-технічної освіти продовжують працювати в режимі посилення профілактичних заходів, передає прес-служба КМДА.

«Зокрема, у позашкільних та загальноосвітніх закладах Києва навчально-виховний процес призупинено з 16 січня 2016 року і до покращення епідемічної ситуації. Дошкільні навчальні заклади, а також заклади професійно-технічної освіти продовжують працювати в режимі посилення профілактичних заходів. Зокрема, керівники установ отримали рекомендації щодо особливого режиму утримання приміщень – посиленого прибирання, провітрювання, кварцування тощо. Співробітникам та вихованцям фахівці рекомендують користуватися медичними захисними масками», — повідомили у прес-службі.

Окрім того, станом на сьогодні рівень захворюваності серед населення нижчий за епідпоріг більше ніж на 40%.

«Однак ми фіксуємо зростання показників рівня захворюваності. Так, цього тижня (у порівнянні з минулим) у два рази збільшилася кількість захворілих дітей віком від 10 до 14 років, на 50% зросла захворюваність серед дорослих. Враховуючи таку прогресію на четвер наступного тижня можна було б прогнозувати досягнення епідпорогу «, – розповів Начальник Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві – головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

Також розпорядженням КМДА Віталій Кличко доручив головам районних в м. Києві державних адміністрації та структурним підрозділам КМДА ввести обмеження на проведення масових заходів у закритих приміщеннях, аби уникнути поширення грипу та ГРВІ серед населення.

Читайте також: Карантин у Києві можуть продовжитизагрузка...

Читайте також

Коментарі