Професор Снегг був ліваком. Факти з життя Алана Рікмана

Професор Снегг був ліваком. Факти з життя Алана Рікмана

Сьогодні у віці 69 років помер британський актор Алан Рікман. Він знявся у десятках відомих фільмів, а особливу популярність йому пренесла роль професора-чарівника Северуса Снегга в екранізації циклу романів Джоан Роулінг «Гаррі Поттер».

Окрім блискучої кар’єри Рікман також цікавий своїми політичними переконаннями. Як зазначає на своїй сторінці в Facebook активіст Соціального руху Денис Пілаш, актор називав себе прихильником ліво-демократичної партії лейбористів.

«Чудовий актор Алан Рікман, до речі, народився в робітничій сім’ї і вважав себе «уродженим лейбористом з довічним партквитком». Рима Хортон — його перша дівчина, з якою він прозустрічався півстоліття (формально вони одружилися лише незадовго до смерті актора), — була місцевою депутаткою від лейбористів протягом 20 років», — зазначає він.

До речі, за даними Вікіпедії, пара познайомилась в 1965 році, коли Рікману було 19, а Хортон 18. Разом вони почали жити з 1977-го, а одружились у 2012 році в Нью-Йорку. Журналісти про церемонію дізнались лише через три роки.

«Це було чудово тому, що ми були одні. Весілля відбулося в Нью-Йорку, а після церемонії ми прогулялися по Бруклінському мосту і пообідали в ресторані», — розповідав актор в інтерв’ю німецькому виданню Bild.

За свої професійні заслуги Рікман був нагороджений премією Золотий глобус і Еммі за роль у телефільмі «Распутін», а також став володарем британської нагороди BAFTA за роботу в стрічці «Робін Гуд, принц злодіїв».

Його особливістю шанувальники називають незвичайний голос з ідеальною англійською вимовою і своєрідною манерою мови. Неодноразово висловлювалася думка, що саме голос Рікмана надав його герою професору Северусу Снеггу особливого шарму.

Читайте також: Помер актор Алан Рікман, який грав Северуса Снеггазагрузка...

Читайте також

Коментарі