Голодний лось на Київщині мало не вбив людину

Голодний лось на Київщині мало не вбив людину

У Київській області на автомобіль, за кермом якого перебував 40-річний киянин Віктор, що рухався з боку Києва, раптово стрибнув лось.

«Це було близько 22:30. Я їхав близько 100 км/год, майже під’їжджав до Яготина, де живе мій батько. Раптом побачив, як на машину стрибає лосьм Пам’ятаю, як встиг здивуватися. Там кругом поля, звідки він там узявся — загадка. І пам’ятаю, як дах машини повністю провалюється вниз. Встиг ухилитися. Але як загальмував. —  не пам’ятаю, таке враження, що машина сама заглохла. Я навіть злякатися не встиг», — розповів чоловік, якого цитують Весті.

Лося від удару відкинуло на кілька метрів, тварина загинула. А Віктор вибрався через дах автомобіля через кілька хвилин після події. «Люди, які проїжджали, зупинилися і викликали швидку допомогу і поліцію. У мене все було, як в тумані, але свідомість я не втрачав», — зазначив Віктор. Швидка відвезла чоловіка в лікарню, де йому поставили діагноз «струс мозку» і «перелом щелепи». Щелепу вже прооперували і скоро знімуть шви.

За словами фахівців, тварини не розуміють, що авто потрібно боятися і в пошуках корму взимку виходять ближче до людей.загрузка...

Читайте також