Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою

Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою. Число вкрай незадоволених зросло на 10% і тепер таких більше третини. Відповідно знизилось число тих, хто вважає свою зарплату гідною. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

В зв'язку з інфляцією і постійним ростом цін матеріальний стан «білих комірців» погіршується з кожним місяцем. За даними опитування hh.ua, половині з них останнім часом не підвищували зарплату, а кожному п'ятому урізали оклад. Проте навіть тим, чий прибуток в національній валюті не змінився, стало складніше жити на зарплату. Офісні робітники все частіше мають складнощі з плануванням бюджету і ледве дотягують до наступної виплати заробітної платні. Як показало опитування, у кожного другого гроші на життя закінчуються раніше, ніж на банківську картку приходить нове поповнення. За шість місяців до цього дефіцит бюджету був лише у третини опитаних.

Фінансові труднощі, викликані об'єктивними причинами, позначаються на задоволеності зарплатою. Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені розміром матеріальної компенсації, двоє з п'яти – вкрай незадоволені.

За півроку кількість вкрай незадоволених зросла на 10%. Відповідно знизилась кількість тих, хто вважає свою зарплату гідною. Якщо в першому півріччі 2015 часткову задоволеність виявив кожний п'ятий офісний робітник, то у другому – лише кожний сьомий. Як і раніше, повністю задоволені оплатою праці одиниці – 3-4% опитаних.

Незмінно більше за всіх своєю зарплатою задоволені IT-спеціалісти, представники медіа, а також фармацевти і представники консалтингових компаній, що надають послуги бізнесу. Не влаштовує розмір матеріальної компенсації страховиків, представників енергопромислової галузі і робітників консалтингових компаній, які надають послуги населенню.

Зміни в показниках задоволеності роботою не настільки значні як в показниках задоволеності зарплатою. Як і раніше, більше половини опитаних задоволені своєю роботою, третина – незадоволені і приблизно кожному десятому важко відповісти на питання.

Не скаржаться на роботу ІТ-спеціалісти, представники медіа и робітники сфери страхування. Менш за всіх робота влаштовує представників нафтогазового сектору, енергопромислової галузі, а також співробітників банків і логістичних центів.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у серпні 2015 року. В опитуванні взяли участь 5281 респондент з різних регіонів України.

Рекомендуємо прочитати

У Києві прочитають лекцію про Лютневу революцію

2 березня у Києві о 18:00 за адресою вул....

Це може бути цікавим

Помер відомий голлівудський актор

У США на 61-му році життя помер голлівудський актор Білл Пекстон....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

За массовые преступления задержаны полицейские

На главном железнодорожном вокзале Львова ночью 26 февраля правоохранители задержали троих полицейских, которых подозревают в совершении массовых преступлений....