У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжно-дощова погода. У Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -9…+4 градуси, вдень -1…+11. Вітер змінних напрямків, переважно південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Вночі повітря охолодитися до -9…-5 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до 0…+2. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні майже опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -6…+2 градусів, удень повітря прогріється до +2…+9. Вітер південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові прогнозується суха погода. Вночі температура повітря становитиме -2…+4 градуси. Денна коливатиметься від +7 до +11. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі до -8…0 градусів, денна температура повітря складе +1…+3. Вітер південний, південно-західний, південно-східний, західний та північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -7…0 градусів, удень підвищиться до -1…+3. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні в першій половині дня йтиме сніг, який після невеликої перерви відновиться ввечері, але з меншою інтенсивністю. Температура повітря вночі до -2…0, удень до 0 градусів. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -7…-2 градуси, вдень – від -1 до +3. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі