У поліції розповіли нові подробиці подій на Драгобраті

У поліції розповіли нові подробиці подій на Драгобраті

У поліції заявили про порушення щодо затриманих на курорті Драгобрат бійців Правого сектору дев’яти кримінальних проваджень та розповіли про злочини, які вони скоїли протягом кількох днів до затримання.

Зокрема, у поліції заявили, що незаконні дії вони почали вчиняти ще 28 грудня, коли близько 6:00 у приміщенні АЗС в Івано-Франківській області, один із громадян, що став учасником подій у Закарпатській області спровокував конфлікт із жінкою, яка просто розмовляла російською мовою.

«Не знайшовши достатніх аргументів, він безпричинно почав здійснювати постріли в стелю АЗС», — зазначили в поліції.

Після цього 9 січня 2016 року затримані, перебуваючи в кафе База Івано-Франківської області з хуліганських спонукань завдали тілесних ушкоджень двом місцевим мешканцям 1997 року народження.

Також вони безпричинно спровокували стрілянину на сусідній вулиці.

Крім того, затримані намагалися відібрати автомобіль у жінки, яка рухалась зі своїм чоловіком, сестрою та дітьми у попутному напрямку. Однак вони припинили незаконні дії, побачивши дітей.

Після цього, зустрівши на дорозі місцевого мешканця, затримані безпричинно завдали йому тілесних ушкоджень у вигляді перелому пальця руки.

У поліції також повідомили, що після цього бійці Правого сектору, затримані на Драгобраті, зупинили автомобіль місцевого мешканця і змусили його відвезти їх в сусіднє село. Коли потерпілий відмовився продовжувати рух, йому також завдали тілесних ушкоджень «від яких він втратив свідомість і був поміщений до багажного відсіку».

Потім затримані спричинили ДТП і зникли з місця подій, забравши мобільний телефон потерпілого.

«На цей час відносно зазначених осіб відкрито дев’ять кримінальних проваджень за ознаками хуліганства, розбою, замаху на незаконне заволодіння транспортним засобом, викрадення людини та незаконного поводження зі зброєю. Підозрюваним загрожує позбавлення волі терміном до 12 років»,  — повідомив  заступник начальника Управління ГСУ Національної поліції України, Максим Цуцкірідзе.

Читайте також: Боєць «Правого сектору» розповів шокуючі подробиці конфлікту на Драгобратізагрузка...

Читайте також

Коментарі