Медведєв констатував, що Росія ще не стикалася з такими потужними викликами в...

Медведєв констатував, що Росія ще не стикалася з такими потужними викликами в економіці

Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв вважає, що Росії ніколи не доводилося стикатися з настільки потужними одночасними викликами для економіки, повідомляє РІА Новини.

«Минулий рік дійсно був важким, може бути навіть найважчим за останнє десятиліття. Нашій економіці давно не доводилося стикатися з такими потужними, а головне синхронними викликами, як різке падіння цін на нафту, санкційний тиск і зміна всієї парадигми світової економіки», — зазначив голова уряду РФ.

Він вважає, що ряд базових принципів у глобальній економіці та її ключових інститутів були порушені.

«Традиційні рецепти перестають працювати, звичні інститути регулювання дають збій. Структурні проблеми стоять не тільки перед країнами, що розвиваються, але й перед розвиненими, не тільки перед сировинними державами, але й перед споживачами ресурсів. Яскравий приклад цьому — ринок нафти, де за підсумками 2015 пропозиція випереджає попит, але при цьому видобуток продовжує зростати», — зазначив Медведєв.

При цьому він підкреслив, що постраждав середній клас Росії.

«Найголовніше і найсерйозніше для нас — це падіння доходів людей. Багато стали біднішими, постраждав середній клас, і це, мабуть, найболючіші наслідки економічних ударів минулого року», — сказав російський прем’єр.

Читайте також: Необхідності імпорту електроенергії з РФ немає — міністрзагрузка...

Читайте також

Коментарі