Боєць АТО розповів, чому Україні не уникнути примирення з Росією

Боєць АТО розповів, чому Україні не уникнути примирення з Росією

Україні не уникнути примирення з Росією. Однак перед цим Росія повинна покаятися перед українцями і людством, провести виплати репарацій в зв’язку з військовою агресією.

Таку думку висловив на своїй сторінці в Фейсбук боєць АТО та керівник благодійного фонду «Мир і Ко»  Мирослав Гай.

«У нас обов’язково буде примирення з росіянами, обов’язково. Це так само, як примирення Ізраїлю з Німеччиною, незважаючи на Освенцім і т. д. Примирення обов’язково буде, але…», — пише Гай.

Та, боєць перерахував умови, на які доведеться піти росіянам перед примиренням.

«— Повне каяття РФ або утворення, що залишиться, в діях проти людства. Повернення окупованих територій, виведення військової бази РФ з Криму. Суду над лідерами сепаратистів і всіма кримінальними, військовими злочинцями.
— Виплати Україні за окупацію територій, вкрадене майно, знищені і вивезені заводи, всі комунальні господарства, банки і нескінченне т. п.
— Виплати всім приватним підприємцям компенсацій за втрачене майно, репутацію, втрачений час, моральний і репутаційний збиток.
— Виплати довічних репарацій всім сім’ям загиблих, поранених, біженцям, компенсація втраченого майна, і т. д.
— Публічного засудження Комуністичної партії і судових процесів над її лідерами і виконавцями вироків. Всім.
— Виплата компенсацій всім сім’ям жертв Радянського режиму, покаяння перед ними.
— Повернення патентів українських винахідників і вчених Україні.
— Повний вихід з України Православної Церкви московського патріархату», — пише волонтер.

Крім цього, Гай вважає, що Україна повинна зобов’язати співробітників дипломатичного корпусу РФ, особливо головного посла в Україні, вивчати українську мову. Також боєць переконаний, що від Росії необхідно зажадати «припинення протиправних дій в Ічхерії, Осетії, Сирії та інших країнах». Росія повинна відмовитися від вчинення терактів по всьому світу, припинити переслідувати і знищувати «цивільних осіб, не пов’язаних з криміналом». За його словами, в іншому випадку українці, як цивілізований народ, просто не зможуть «спілкуватися з РФ без напруги».

«Якщо всі ці вимоги будуть виконані, то поступово відносини з росіянами, можливо, стануть партнерськими, все ж таки, ми сусіди. Але до цього, примирення буде можливе тільки після прийняття Україною закону про засудження дій Комуністичної партії СРСР, закріплення статусу української мови в держапаратах, засобах масового мовлення, театрах і кіно, школах і університетах, надання Кримським Татарам автономії і т. д.», — зазначає Гай.

Волонтер переконаний, що поки що з Росією говорити можна «тільки про ненапад та обмін полоненими».загрузка...

Читайте також