Боєць АТО розповів, чому Україні не уникнути примирення з Росією

Україні не уникнути примирення з Росією. Однак перед цим Росія повинна покаятися перед українцями і людством, провести виплати репарацій в зв'язку з військовою агресією.

Таку думку висловив на своїй сторінці в Фейсбук боєць АТО та керівник благодійного фонду «Мир і Ко»  Мирослав Гай.

«У нас обов'язково буде примирення з росіянами, обов'язково. Це так само, як примирення Ізраїлю з Німеччиною, незважаючи на Освенцім і т. д. Примирення обов'язково буде, але...», - пише Гай. Та, боєць перерахував умови, на які доведеться піти росіянам перед примиренням. «- Повне каяття РФ або утворення, що залишиться, в діях проти людства. Повернення окупованих територій, виведення військової бази РФ з Криму. Суду над лідерами сепаратистів і всіма кримінальними, військовими злочинцями. - Виплати Україні за окупацію територій, вкрадене майно, знищені і вивезені заводи, всі комунальні господарства, банки і нескінченне т. п. - Виплати всім приватним підприємцям компенсацій за втрачене майно, репутацію, втрачений час, моральний і репутаційний збиток. - Виплати довічних репарацій всім сім'ям загиблих, поранених, біженцям, компенсація втраченого майна, і т. д. - Публічного засудження Комуністичної партії і судових процесів над її лідерами і виконавцями вироків. Всім. - Виплата компенсацій всім сім'ям жертв Радянського режиму, покаяння перед ними. - Повернення патентів українських винахідників і вчених Україні. - Повний вихід з України Православної Церкви московського патріархату», - пише волонтер.

Крім цього, Гай вважає, що Україна повинна зобов'язати співробітників дипломатичного корпусу РФ, особливо головного посла в Україні, вивчати українську мову. Також боєць переконаний, що від Росії необхідно зажадати «припинення протиправних дій в Ічхерії, Осетії, Сирії та інших країнах». Росія повинна відмовитися від вчинення терактів по всьому світу, припинити переслідувати і знищувати «цивільних осіб, не пов'язаних з криміналом». За його словами, в іншому випадку українці, як цивілізований народ, просто не зможуть «спілкуватися з РФ без напруги». «Якщо всі ці вимоги будуть виконані, то поступово відносини з росіянами, можливо, стануть партнерськими, все ж таки, ми сусіди. Але до цього, примирення буде можливе тільки після прийняття Україною закону про засудження дій Комуністичної партії СРСР, закріплення статусу української мови в держапаратах, засобах масового мовлення, театрах і кіно, школах і університетах, надання Кримським Татарам автономії і т. д.», - зазначає Гай. Волонтер переконаний, що поки що з Росією говорити можна «тільки про ненапад та обмін полоненими».

Рекомендуємо прочитати

Илон Маск поддержал создание фирмы по разработке метода записи мыслей на компьютер

Американский предприниматель Илон Маск содействовал созданию в США новой компании, которая будет заниматься разработкой метода записи мыслей человека на цифровые носители....

Це може бути цікавим

В центре Киева образовалось искусственное озеро

Территория уже много лет обнесена высоким забором, но активные строительные работы там не проводятся....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Подільський міст треба 300 мільйонів євро

Потенційні німецькі інвестори проекту Подільсько-Воскресенського мосту в Києві оцінюють його вартість у 300 мільйонів євро....