Журналіст розповів, як Путін спробує «віддати» Донбас на своїх умовах

Журналіст розповів, як Путін спробує «віддати» Донбас на своїх умовах

Візит представника Росії у Тристоронній контактній групі по Донбасу Бориса Гризлова в Україну показує те, що Росія шукає варіанти повернення Донбасу в склад України на своїх умовах.

Таку думку висловив журналіст Денис Казанський у ефірі «5 каналу«.

«Одночасно з візитом Гризлова відбуваються цікаві події на Донбасі. Тобто, ми знаємо, що там були ліквідовані кілька польових командирів за останні дні – це колишній комендант Горлівки Бойцман, а також Євген Конанов, на прізвисько «Кот», який був вбитий в Донецьку снайпером. Відбувається зачистка, яку визнають і російські експерти», — розповів Казанський.

На думку журналіста, приліт правої руки Путіна по Донбасу разом із зачисткою потенційних «неугодних» командирів свідчить про бажання Росії «повернути» окуповані території Донеччини та Луганщини — звісно, на своїх умовах.

«Здається, що Росія все ж таки намагається вштовхнути назад до України ці окуповані території Донецької та Луганської областей. Росії вигідний такий сценарій, щоб Донбас залишався частиною України, тому що це велика маса людей, які голосують так, як це потрібно Росії. Крім того, Росії вигідно, щоб Донбас мав окремий статус і Київ не міг його повністю контролювати,»— підкреслив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі