Журналіст розповів, чому анексія Криму стала першою поразкою Путіна

Журналіст розповів, чому анексія Криму стала першою поразкою Путіна

Анексія Криму стала першою поразкою президента Росії Володимира Путіна в його агресії проти України.

Таку думку висловив у статті для «Апострофа» журналіст Сергій Кримов.

«Кримнаш» дав старт серії персональних поразок Путіна. До осені 2015 року стало очевидно, що США не підуть ні на які «Мюнхенські змови» з Росією щодо України… Контакти Білого дому з Кремлем стали формальністю, вони не привели до зняття санкцій. Навпаки, Вашингтон ввів у дію перший пакет обмежувальних заходів проти Москви вже за сирійську кампанію», — зауважив він.

Журналіст переконаний, що «Крим виявився не цінним придбанням, а отруйним плодом, який росіяни поспішили проковтнути».

Так, Кримов припускає, що у 2016 році Кремль буде все далі дистанціюватися від півострова, ігнорувати його соціальні проблеми, перекладаючи відповідальність на місцевих «начальників».

«Справи в російській економіці настільки погані, що грошей не вистачає навіть на «сакральний» півострів. В очах Москви Аксьонов і чинний з ним в одній упряжці «спікер» Володимир Константинов перейшли з категорії «героїв» в розряд хлопчиків для биття. Поки їх лупили дозовано, обмежуючи в адміністративному впливі і порушуючи кримінальні справи на підлеглих. У новому році удари будуть жорсткіші,»— спрогнозував він.

Він додав, що у 2016 році Росія істотно скоротить фінансування півострова, а «федеральну цільову програму», швидше за все, ліквідує.загрузка...

Читайте також

Коментарі