У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни переважатиме сніжно-дощова погода. У центральних, південних, місцями в північних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +3…+18 градусів, удень +8…+28. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. У Житомирській і Чернігівській областях можливий невеликий сніг. Уночі температура повітря складе -4…-1 градус, удень – від +1 до +3. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -5…+2 градусів, удень повітря прогріється до +3…+9. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями, на півострові висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе 0…+7 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +7 до +13. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі -6…0 градусів, денна температура повітря становитиме +2…+5. Вітер західний, південно-західний і північно-західний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до -3…+3 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть 0…+5. Вітер західний та південно-західний, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, в регіоні дрібний сніг йтиме вночі, але ще до настання ранку повинен закінчитися, у другій половині дня він відновиться з більшою силою і йтиме до пізнього вечора. Температура повітря вночі до -1, удень – до +1 градуса. Вітер південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4…+1 градусів, удень – від +1 до +5. Вітер західний та південно-західний, 2-5 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі