Російські спецпризначенці погрожують підірвати об’єкти інфраструктури в Ростовській області

Російські спецпризначенці погрожують підірвати об’єкти інфраструктури в Ростовській області

Бойовики так званого «загону спецпризначення» Троя «, які вже півтора тижні заблоковані на своїй базі під Горлівкою, погрожують підірвати відомі їм секретні об’єкти інфраструктури в Ростовській області у разі штурму їх бази.

Інформує сайт спільноти InformNapalm, волонтерам якого терористи прислали інформацію по електронній пошті.

«Ми потрапили в облогу ГРУ РФ. І ми знаємо, що керівництво ГРУ і ФСБ читають ваш ресурс. Тому ми пропонуємо вам донести і наш ультиматум адресно і безкомпромісно: Брати з ГРУ, тепер ви вирішили нас роззброювати і зачищати ?! Ми маємо в розпорядженні дуже багато даних на секретній флешці, які будуть набагато серйозніше, чим відома «флешка Дрьомова». Наші дані включають не тільки компромат, але й інформацію про секретні об’єкти інфраструктури Ростовської області, військових сховищах і складах хімії, ПММ та боєприпасах. Наші люди готові підірвати небезпечні об’єкти у випадку, якщо облога загону СПН «Троя» триватиме або наші позиції будуть штурмувати «, — йдеться в ультиматумі терористів.

На підтвердження серйозності своїх слів бойовики «Трої» додали таблицю з даними по декількох об’єктах, «які можуть бути знищені в будь-який момент» у разі невиконання їх ультиматуму.

secret-1

Читайте також: Управління поліції відмовилось звільняти поліцейського, який закликав розігнати Майданзагрузка...

Читайте також