У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується сніжно-дощова погода. Місцями в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -6…+9 градусів, удень +3…+15. Вітер змінний, переважно південний, південно-східний, західний та південно-західний, 1-10 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується дощова погода. Вночі градусники покажуть до -5…+4, удень температура – від +3 до +5 градусів. Вітер південний, південно-східний, західний та південно-західний, 4-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде переважати дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть 0…+5 градусів, удень повітря прогріється до +4…+11. Вітер південний, південно-східний, західний та південно-західний, 3-10 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. У Керчі, Феодосії опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +2…+9 градусів. Денна температура повітря становитиме від +10 до +15. Вітер південних, південно-західних і південно-східних напрямків, 1-10 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде дощова погода. Вночі температура повітря -6…+1 градус, денна становитиме +5…+8. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 3-9 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до -2…+4 градусів, удень стовпчики покажуть +3…+8. Вітер південний, південно-східний, західний та південно-західний, 1-9 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні нічний сильний дощ закінчиться ще до настання ранку, день пройде без опадів, а ввечері знову очікується дощ. Температура повітря вночі до 0, удень – до +5 градусів. Вітер переважно південний та південно-західний, 2-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1…+2 градусів, удень – до +4…+7. Вітер південний, південно-східний, західний та південно-західний, 3-9 м/с.загрузка...

Читайте також