Шульц звинуватив польську владу в «путінізації»

Політика нового уряду Польщі будується за російським зразком. Так вважає голова Європарламенту Мартін Шульц, передає DW.

Влада у Варшаві «розглядає свою перемогу на виборах у якості мандата на підкорення державного добробуту волі партії, що перемогла», цитує висловлювання Шульца в неділю, 10 січня, газета Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

За словами Шульца, те, що відбувається в Польщі, − це «керована демократія в стилі Путіна, небезпечна путінізація європейської політики».

Тепер весь демократичний політичний спектр «від лівих до правих міг би чітко заявити, що подібна політика суперечить базовим європейським цінностям», зазначив Шульц, ведучи мову про майбутнє пленарне засідання Європарламенту щодо поточної ситуації в Польщі, заплановане на 19 січня.

У свою чергу, паралелі між польською та російською політикою також провела колишня комісар ЄС з питань юстиції, фундаментальних прав і громадянства, а тепер депутат Європарламенту Вівіан Редінг.

«Атака на правову державу завжди починається з атаки на конституційний суд. Потім іде атака на ЗМІ, спочатку на громадські, потім на приватні. Це логіка Путіна, Орбана, Качинського», − наводить газета думку Редінг.

Читайте також: Референдум щодо України може спровокувати «континентальну кризу», — Юнкер

Рекомендуємо прочитати

В оккупированном Донецке пожаловались на взвинченные цены на продукты

Стоимость продуктов в оккупированном Донецке, по сравнению с ценами на подконтрольных Украине территориях, существенно завышена....

Це може бути цікавим

Вблизи Москвы разбился частный самолет

В Подмосковье разбился частный легкомоторный самолет....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....