ЗМІ склали список проросійських партій в Європі

ЗМІ склали список проросійських партій в Європі

У Європейському союзі практично в кожній країні є представники політичних сил, які відверто виступають проти санкційної політики ЄС щодо Росії та підтримують політику Володимира Путіна.

Видання ZN.UA склало список сил в країнах ЄС, які так чи інакше виявляють лояльність до Росії.

9e9484dc253f6191ffe236bdf945834c

Відзначається, що не всі зазначені партії є «пропутінськими», проте вони відкрито підтримують дії Кремля в Україні. Наводиться приклад СДПН, яка засуджує анексію Криму, війну на Донбасі і порушення Росією підписаних нею міжнародних договорів, однак критично висловлювалася про політику санкцій проти РФ. Зазначена партія закликала до пошуку компромісів з Москвою (аргументуючи це тим, що «не можна ставити Росію на коліна», «не можна допустити нову холодну війну»).

Журналісти звернули увагу, що серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато. Рідко в якій країні такі партії входять в численні фракції в парламентах: французький «Національний фронт» має в нижній палаті два мандати, італійська «Ліга Півночі» — 15, болгарська «Атака» — 15, бельгійський «Фламандський інтерес» — 3. Водночас опозиційні «Республіканці» є другою партією по числу мандатів у французьких Національних зборах. Популістська «Подемос» стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцію в Генеральних кортесах Іспанії.

Читайте також: Світові бренди, які вважають Крим російськимзагрузка...

Читайте також

Коментарі