Росія засудила перевидання «Майн кампф». Згадали й Україну

Росія засудила перевидання «Майн кампф». Згадали й Україну

Перевидання і продаж книги Адольфа Гітлера «Майн кампф» неприпустимі в цивілізованому світі і суперечать міжнародному і російському законодавству.

Таку позицію озвучив заступник секретаря генради «Єдиної Росії», віце-спікер Держдуми Сергій Железняк, передають РИА Новости.

«Перевидання і продаж книги ватажка нацистів часів Другої світової війни, яка просякнута злочинними ідеями переваги однієї «надраси» над іншими націями і народами, неприпустимо в цивілізованому суспільстві і суперечить міжнародному і російському законодавству«, — сказав він журналістам.

На думку парламентарія, подібним потуранням німецької і європейської влади щодо поширення антилюдської ідеології нацизму дискредитуються голосно декларовані європейські цінності.

«Крім того, подібне небезпечне явище свідчить про зростання неонацистських настроїв не тільки на Україні, де вільно розгулюють і влаштовують факельні ходи неонацисти, але і в Німеччині, яка багато десятиліть прагнула змити зі своєї історії кривава пляма нацизму«, — вважає Железняк.

Депутат думає, що перевидання книги Гітлера очікувано будуть подаватись ультрарадикальними рухами суспільству як відповідь на міграційну кризу, від якої страждає Європа, що заплуталася у своїй зовнішній і внутрішній політиці.

«Зростання невдоволення європейців поведінкою мігрантів може бути використане неонацистами для посилення свого впливу і виправдання наступних агресивних дій«, — вважає він.загрузка...

Читайте також

Коментарі