Нардеп розповів про генетичну недовіру українців до влади

Нардеп розповів про генетичну недовіру українців до влади

Радник очільника Міністерства інформаційної політики, нардеп Олександр Бригинець розповів про тотальну недовіру українців до обраної ними ж влади.

Про це він написав у Фейсбук.

Українці не вірять владі, адже більше 400 років вони жили то в окупації то в такій собі «колонії». На думку Бригинця, це краще, аніж «щира довіра росіян до влади».

«Недовіра до влади в українців — це стабільна, можливо, навіть, генетична риса. Вона не пов’язана виключно з конкретними діями чи людьми… Росіяни, припустимо, стабільно довіряють владі…. Англійці чи французи, японці чи американці — теж…. А ми — завжди не довіряємо! В чому ж причина? Ми — народ, що останні 400 років за малим винятком знаходився під колоніальним управлінням ЧУЖОІ ВОРОЖОЇ влади. Це нормальна «колоніальна» психологія — не довіряти владі і мріяти її колись поміняти на свою», — вважає Бригинець.

Аби нарешті змінити цю ситуацію звичайному українцю варто боротися із цією звичкою.

«Але коли народ виходить з колоніальної залежності і створює свою державу, він повинен боротися з цією антивладною колоніальною звичкою… Він повинен ототожнювати себе зі своєю владою, яку обирає на чесних виборах, і допомогати їй, що і відбувається в більшості цивілізованих і не дуже країнах, які не мали, або позбутися колоніальної залежності», — написав Бригинець.загрузка...

Читайте також