ІДІЛ створило радіокеровані автомобілі-бомби

ІДІЛ створило радіокеровані автомобілі-бомби

Терористи «Ісламської держави» залучають науковців та експертів для підготовки зброї з метою проведення атак в Європі.

Про це повідомляє Sky News з посиланням на власні джерела.

Повідомляється, що в «університеті джихаду» в сирійському міста Ракка вчені почали виробляти саморобний тепловий акумулятор для зенітно-ракетних комплексів.

«Десятиліттями терористичні угруповання, включаючи Ірландську республіканську армію, володіли такою зброєю, але її зберігання та підтримання в робочому стані теплової батареї — ключового компонента боєголовки — було вкрай складним завданням. Схоже, що вченим, які працюють на ІДІЛ, вдалося вирішити це питання, і це відкриття шокує світ міжнародної безпеки», — повідомляє телеканал, демонструючи кадри з «секретної лабораторії» ІДІЛ.

Повідомляється, що «Ісламська держава» навчилася виробляти повністю радіокеровані автомобілі, які можна використовувати як мобільні бомби. На місці водія в таких автомобілях знаходяться манекени, які випромінюють тепло, щоб обійти сканувальні машини, які захищають військові та урядові будівлі на Заході.
im578xAny-cegrab-20160104-193841-455-1-736x414
Оприлюднюючи інформацію, телеканал посилається на матеріали, отримані після затримання одного з інструкторів, співробітників «секретної лабораторії», який мав намір переміститися з Сирії до Туреччини і далі в Європу.


загрузка...

Читайте також

Коментарі