У текст Держбюджету-2016 внесли «зрадливі» поправки, — нардеп

У текст Держбюджету-2016 внесли «зрадливі» поправки, — нардеп

Опублікований текст закону про Державний бюджет на 2016 рік містить поправку, згідно якої декларування всіх активів держслужбовців у електронному вигляді відкладене до 1 січня наступного року.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Віктор Чумак.

«В прийнятому законі про бюджет з’явився пункт, про який ніхто не чув в залі, не впевнений, що чули про нього і на засіданні комітету, але це перевіримо за стенограмою», — написав він.

За його словами, цей пункт відкладає початок функціонування нової системи фінансового контролю за державними чиновниками, яка передбачена законом «Про запобігання корупції», до наступного року.

12400482_918262701576288_1943022378815527211_n

«Що б ви розуміли, ця система передбачала декларування всіх активів декларанта в електронному вигляді, в тому числі і наявних цінностей та готівкових коштів. Саме оцінювання активів повинно стати ґрунтом для визначення можливого незаконного збагачення і початком процесу перевірок стилю життя,»— наголосив Чумак.

Така поправка, на його думку, може вплинути на долю безвізового режиму, оскільки «саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи Національного агентства із запобігання корупції є головним обов’язком України перед ЄС».загрузка...

Читайте також

Коментарі