У Комінтерновому помітили озброєних бойовиків «ДНР»

У Комінтерновому помітили озброєних бойовиків «ДНР»

Спеціально Моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва у Європі зафіксувала 10 озброєних бойовиків «ДНР» у селищі Комінтернові на Маріупольському напрямку.

Про це повідомляє Еспресо.TV .

«3 січня Спеціальна моніторингова місія відвідала Комінтернове (23 км на північний схід від Маріуполя) та спостерігала приблизно 10 озброєних членів «ДНР»«, — йдеться у звіті.

Зазначається, що кілька місцевих мешканців (чоловіків і жінок — людей старшого та похилого віку) наблизились доспостерігачів ОБСЄ і повідомили про обстріл селища 31 грудня 2015 року.

У зв’язку з цим, представники моніторингової місії помітили три воронки та, проаналізувавши їх, дійшли висновку, що обстріл вівся з 82-мм мінометів.

Біля будинку, що знаходився неподалік спостерігачі помітили пошкодження воріт, огорожі та дерева. За оцінкою спостерігачів, пошкодження були спричинені від осколків та непрямого вогню, а рубці на дереві з’явилися нещодавно.

Один місцевий мешканець показав спостерігачам хвостову частину 82-мм міни, яка за його твердженнями, була видалена з однієї з воронок.

Також спостерігачі ОБСЄ заявили, що двоє бойовиків «ДНР» з’явилися та завадили місії відвідати район, розташований на схід від селища.

Читайте також: Как выжить, занимаясь любимой работой, которая не кормитзагрузка...

Читайте також