Аваков пропонує зупинити роботу судової системи

Аваков пропонує зупинити роботу судової системи

Голова Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував на три місяці зупинити роботу судової системи в Україні для формування нових судів.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Всі недавні закони і проекти змін до законів щодо суддів, на мою думку – на жаль, напівзаходи – які не змінять нічого! В тому числі і останній конституційний проект«, — заявив, зокрема, Аваков.

На думку голови МВС, необхідно повернутися до радикального проекту, раніше запропонованого Народним фронтом, причому у ще більш жорсткому варіанті.

«Я ж прихильник ще більш жорсткого процесу. Ніхто, вже вибачайте, не помре — і всі зрозуміють і погодяться, якщо у країні не буде функціонувати судове правосуддя протягом трьох місяців формування нових судів! Якщо люди будуть розуміти, що відбувається процес реальних змін і очищення — погодяться потерпіти! Прийняти всі необхідні законодавчі акти на перехідний період — від продовження процесуальних строків до порядку розгляду справ і – амба – локаут! – перезавантаження на три місяці. Всі пішли на конкурс – прийде новий суд!«, — сказано в повідомленні Авакова.

Читайте також: У Лук’янівському СІЗО проведуть перевірку через смерть ув’язненогозагрузка...

Читайте також