У "ДНР" вивчатимуть українську мову факультативно

У школах самопроголошеної Донецької народної республіки ("ДНР") українську мову будуть вчити на факультативній основі, заявив в ефірі «Російської служби новин» постійний повноважний представник республіки на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську Дєніс Пушилін, пише РБК.

«В обов'язковому порядку [в школах ДНР вивчається] російська мова. Українська мова ще вивчається. В майбутньому ми плануємо зробити його факультативним, щоб він вивчався, як і інші мови» , - пояснив Пушилін.

У червні 2015 ректор МДУ ім. М.В. Ломоносова Віктор Садовничий заявив, що атестати про середню освіту, видані самопроголошеними Донецькою та Луганською республіками, розглядатимуться російськими вишами як документи про закінчення середньої освіти.

«Зрозуміло, що Донецьк і Луганськ - це ті люди, які жили на території СРСР і не з їхньої вини опинилися за кордоном. Вони можуть вступити. Ми у нас приймемо потрібні іспити, випробування. Вони приносять тільки свій атестат» , - заявив ректор на зустрічі з журналістами. Він сказав, що школярі Донбасу отримають атестати не українського і не російського зразка.

Читайте також: «ДНР» відмовиться від біометричних паспортів на користь окупаційних

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Автомобиль въехал в станцию метро, есть пострадавшие

Вечером 26 мая автомобиль въехал в станцию метро в центральной части Берлина....