Молодь в Нью-Йорку може орендувати собі маму

Молодь в Нью-Йорку може орендувати собі маму

Нещодавно у величезному списку послуг з’явилася послуга «мами на годину».

Про це пише видання Знай.

За словами авторки сервісу, проект призначається для молодих людей, яким хотілося б відчути на собі мамину турботу. При цьому їм не потрібно привозити до себе додому свою справжню маму.

«Орендована» мама, як зазначено на сайті Need a Mom, не буде порівнювати свою «дитину» з іншими дітьми, засуджувати його спосіб життя, гардероб, друзів і дієту або «45 хвилин обговорювати сусідського собаку».

Вартість оренди становить $40 на годину. За ці гроші «мама» може погладити білизну, прибрати в квартирі, обговорити справи «дитини» за чашкою гарячого шоколаду або келихом вина, допомогти з оформленням документів, спекти пиріг. «Орендована» мама може навіть купити і упакувати подарунок для справжньої мами користувача.

Засновниця стартапу каже, що ідея запуску Need a Mom прийшла їй в голову на заняттях з йоги. У роздягальні багато молодих людей скаржилися на схожі проблеми з батьками, і жінка вирішила їм допомогти.

Поки сервіс працює тільки в Нью-Йорку.

На українських інтернет-ресурсах для послуг можна знайти «дружину на годину», «дідуся напрокат» або «друга на годину». Так, Микола з Херсона надає послуги «діда напрокат»: «Із задоволенням посиджу з вашими дітками, поки вам хочеться відпочити від сімейних проблем». Людмила з Києва готова стати «дружиною на годину». Вона пише: «Пропоную послуги дружини на годину. Роблю все, крім інтиму».

Читайте також: Snapchat курця: з’явився додаток, що міняє місцями обличчя людейзагрузка...

Читайте також

Коментарі