В Одесі пройде фестиваль Різдва

В Одесі пройде фестиваль Різдва

В Одесі відбудеться фестиваль Різдва — костюмовані різдвяні гуляння під відкритим небом. Святкування проходитиме з 6 по 7 січня. Про це повідомляє Думская.

Народні різдвяні гуляння почнуться 6 січня в 13.00 в Горсаду. Тут побудують Віфлеєм з кварталами купців і мудреців, пастухів і рибалок, а також самим Іродом. Всього у різдвяному карнавалі задіяно більше 600 волонтерів та 150 костюмованих героїв.

У цей же день о 14.00 на вул. Дерибасівській накриють найбільший стіл для дітей, які потребують особливої ​​уваги. Благодійний проект «Одеса-мама накриває!» збере дітей з інтернатів області, сиріт, багатодітних сімей, переселенців. Кожному малюку Дід Мороз і Снігуронька вручать подарунки, а більш 1000 іменних подарунків отримають діти з неблагополучних сімей, зібрані в рамках проекту «Збери подарунок сироті».

Крім того, кожен охочий зможе побачити різдвяну виставу «Радісна звістка» — о 15.00, 17.00 і 19.00. Вистава проходитиме в теплому критому тенті на вул. Дерибасівській.

Свято продовжиться 7 січня. На Дерибасівській встановлять різдвяний вертеп з героями різдвяної історії, і кожен зможе сфотографуватися на пам’ять з Марією і Йосифом, а також живими тваринами — віслюком, ягнятами, вівцями.

Читайте також: Як головний поліцейський Луганщини відсвяткував Новий рікзагрузка...

Читайте також

Коментарі