Нам потрібен свій історичний "Нюрнберг", - Каспаров

Для таких диктатур як путінський режим, крах зовнішньополітичного агресивного курсу стає спусковим гачком для протестного вибуху всередині країни.

Як передає Главком, про це пише політик, громадянин Хорватії Гаррі Каспаров.

"Відмова від імперської концепції - принципове завдання для Росії. Нам належить зробити те, що не було зроблено 25 років тому і сформулювати, що має являти собою держава під назвою Росія. Країна повинна отримати щеплення від імперського вірусу і остаточно позбутися фантомних болів "загубленої величі ". Саме на цих імперських ілюзіях грає путінський режим, забезпечуючи собі підтримку значної частини російського суспільства, незважаючи на зростаючу соціально-економічну напругу. Люди повинні, нарешті, усвідомити, що всі ці речі взаємопов'язані", - написав Каспаров.

"Очевидно, що після краху путінського режиму Росії необхідний період "очищення" , протягом якого люди повинні зрозуміти, що за все - за підтримку Путіна, за Грузію, за Крим і за Донбас - доведеться розплачуватися. Німеччина і Японія заплатили страшну ціну за розв'язану світову війну і протягом 70 років отримане щеплення працює. Наше завдання - не допустити, щоб Росії довелося заплатити таку ж високу ціну, але люди повинні зрозуміти, що є ціна, яку їм доведеться заплатити. Їм доведеться слухати неприємні речі про те, що сталося , про те, що вони, фактично, підтримували злочини режиму. Вони змушені будуть визнати, що за їх згодою країна розграбована, і процес відновлення займе тривалий час, порівняно з тривалістю грабежу", - вважає політик.

За словами Гаррі Каспарова, відразу після краху путінського режиму проводити вибори безглуздо. "Бо відразу після Путіна прийдуть ті, хто спробує "втішити" народ, переклавши всю відповідальність на диктатора і його найближче оточення - мовляв були деякі перегини і незначні відступи від законності. А це ніякі не перегини. Путінський режим - це спадкоємець тоталітарного режиму, який знищив цвіт нації".

"Нам потрібно не тільки свій історичний "Нюрнберг ", на якому буде дана правова оцінка злочинам комуністичної диктатури, але і реальні кримінальні процеси над архітекторами і посібниками нинішнього режиму. Фактично потрібна тотальна десовєтизація, а особливо декагебізація суспільства, тому що з ідеологічною спадщиною КПРС ми погано впоралися", - відзначає Гаррі Каспаров.

Читайте також: У Путіна озвучили знижку на газ для України на 2016 рік

Рекомендуємо прочитати

Погода на 21 липня: дощі з грозами і спека

Погода у п’ятницю, 21 липня, в Україні буде сонячною, спекотною та сухою, натомість на півночі, в деяких областях заходу та у Києві можливі дощі, в тому числі і з грозо....

Це може бути цікавим

У Києві спіймали проректора університету на величезному хабарі

У Києві проректору і головному бухгалтеру університету повідомили про підозру в привласненні понад 700 тис....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Трамп про "таємну" розмову з Путіним: це був обмін "люб'язностями"

Президент США Дональд Трамп розповів про свою другу розмову зі своїм колегою з РФ Володимиром Путіним на полях G20....