Нам потрібен свій історичний "Нюрнберг", - Каспаров

Для таких диктатур як путінський режим, крах зовнішньополітичного агресивного курсу стає спусковим гачком для протестного вибуху всередині країни.

Як передає Главком, про це пише політик, громадянин Хорватії Гаррі Каспаров.

"Відмова від імперської концепції - принципове завдання для Росії. Нам належить зробити те, що не було зроблено 25 років тому і сформулювати, що має являти собою держава під назвою Росія. Країна повинна отримати щеплення від імперського вірусу і остаточно позбутися фантомних болів "загубленої величі ". Саме на цих імперських ілюзіях грає путінський режим, забезпечуючи собі підтримку значної частини російського суспільства, незважаючи на зростаючу соціально-економічну напругу. Люди повинні, нарешті, усвідомити, що всі ці речі взаємопов'язані", - написав Каспаров.

"Очевидно, що після краху путінського режиму Росії необхідний період "очищення" , протягом якого люди повинні зрозуміти, що за все - за підтримку Путіна, за Грузію, за Крим і за Донбас - доведеться розплачуватися. Німеччина і Японія заплатили страшну ціну за розв'язану світову війну і протягом 70 років отримане щеплення працює. Наше завдання - не допустити, щоб Росії довелося заплатити таку ж високу ціну, але люди повинні зрозуміти, що є ціна, яку їм доведеться заплатити. Їм доведеться слухати неприємні речі про те, що сталося , про те, що вони, фактично, підтримували злочини режиму. Вони змушені будуть визнати, що за їх згодою країна розграбована, і процес відновлення займе тривалий час, порівняно з тривалістю грабежу", - вважає політик.

За словами Гаррі Каспарова, відразу після краху путінського режиму проводити вибори безглуздо. "Бо відразу після Путіна прийдуть ті, хто спробує "втішити" народ, переклавши всю відповідальність на диктатора і його найближче оточення - мовляв були деякі перегини і незначні відступи від законності. А це ніякі не перегини. Путінський режим - це спадкоємець тоталітарного режиму, який знищив цвіт нації".

"Нам потрібно не тільки свій історичний "Нюрнберг ", на якому буде дана правова оцінка злочинам комуністичної диктатури, але і реальні кримінальні процеси над архітекторами і посібниками нинішнього режиму. Фактично потрібна тотальна десовєтизація, а особливо декагебізація суспільства, тому що з ідеологічною спадщиною КПРС ми погано впоралися", - відзначає Гаррі Каспаров.

Читайте також: У Путіна озвучили знижку на газ для України на 2016 рік

Рекомендуємо прочитати

Украинский политик попал в серьезное ДТП

Экс-министр аграрной политики "свободовец" Игорь Швайка, занимавший этот пост в правительстве Арсения Яценюка, попал в серьезное ДТП....

Це може бути цікавим

Деканоидзе: Полицию нужно очень сильно мотивировать

Бывший советник министра внутренних дел и экс-глава Нацполиции Украины Хатия Деканоидзе заявила в интервью Апострофу, что зарплаты и социальный пакет очень важны в борьбе с коррупцией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Политолог назвал имя преемника Путина

Кандидатом в преемники президента России Владимира Путина является не Дмитрий Медведев, а Алексей Дюмин....