Колишній посол США назвав три основні виклики для України

Екс-посол США в Україні, нині експерт United States Institute of Peace Білл Тейлор назвав три головні виклики для України в політичній, економічній і дипломатичних сферах.

Про це він написав для порталу "Новое время".

"Крім невідкладної загрози, яку Росія представляє для України своєї окупацією Криму і Донбасу, в 2016 році перед Україною встануть ще три серйозні виклики - економічний, політичний і дипломатичний", - пише Тейлор.

Так, економічний виклик, за його словами, полягає в тому, щоб створити умови, необхідні для відновлення економічного зростання, який дозволить поліпшити умови життя українців.

"Одна з вимог, озвучених під час Революції гідності на Майдані в 2013-2014 роках - це впевненість у своєму економічному становищі, для якої потрібні зростання економіки і зайнятість", - відзначає він.

При цьому, за його словами, якщо Україна подолає політичний виклик, це посприяє і перемозі над економічним.

"Внутрішні та іноземні інвестиції, які будуть підживлювати економічне зростання, прийдуть у країну, коли у інвесторів з'явиться впевненість у тому, що судова система України є надійною, прозорою і чесною. Щоб очистити судову систему зверху до низу, буде потрібна політична хоробрість. Як і для того , щоб впоратися з поширеною повсюдно корупцією і відправити винних за грати ", - написав екс-посол.

Окремий виклик, за його словами, - зробити повністю незалежними і здатними захищати споживачів органи, що регулюють забезпечення країни електрикою, водою і природним газом.

Що ж стосується дипломатичного виклику, то він, за словами Тейлора, полягає в тому, щоб прояснити Мінські угоди і чітко вказати: російські війська і техніка повинні піти з Криму і Донбасу, а Україна повинна отримати повний контроль над усім своїм кордоном.

"Можливо, українській владі слід запропонувати Сполученим Штатам приєднатися до Мінського процесу, щоб домогтися цих прояснень", - вважає він.

Нагадаємо, Білл (Вільям) Тейлор був Надзвичайним і Повноважним послом США в Україні в 2006-2009 роках.

Читайте також: Нам потрібен свій історичний «Нюрнберг», — Каспаров

Рекомендуємо прочитати

Найбільшого мобільного оператора звинуватили в обмані клієнтів

Засновниця відомого в Києві відьмовського кафе "Лиса гора" Олеся Остаф'єва пожалілася на те, що в одному з фірмових салонів мобільного оператора "Київстар" їй потай....

Це може бути цікавим

Ученые выяснили, как связаны религия и человечность

Исследователи из Университета Кейс Вестерн Резерв показали, что догматизм способствует эмпатии только у религиозных людей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Казарін: Росія - це держава без економіки

Росія - це держава без економіки....