Журналіст розповів, яким буде 2016 рік для українців

Наступного року Україна житиме у тенденціях кризи 2015-го. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав журналіст Віталій Портніков.

"25 років для України було віртуальним життям. Яке базувалося на зловживанні ресурсами радянської економіки. І на небажанні змінювати свій власний світ. Україна вступає на цей шлях після Майдану. Росія вступатиме на нього або наступного, або у найближчі 2-3 роки. І ми з вами житимемо у тенденціях кризи 2015 року. У випробуваннях, проблемах, поневіряннях, розчаруваннях ще досить довгий час", - сказав він.

За словами журналіста, Україну відрізняє від Росії те, що 2015 рік - рік початку реформ.

"Незважаючи на всі проблеми у стосунках між владою і суспільством, у самих владних таборах. У стосунках України з її міжнародними партнерами. З її ворогами — насамперед з РФ, яка і досі не полишила думки знищення нашої держави. Незважаючи на все це, у нас є шанс продовжити реформування і вийти із якомога меншими економічними і соціальними жертвами", - зауважив Портніков.

Експерт вважає, Україна має всі шанси стати успішною.

"І якщо період кризи і поневірянь в Росії може розтягтися на десятиліття, то ми маємо всі шанси вже через 15-25 років бачити сучасну, модерну, європейську Україну. Яка нагадуватиме Польщу чи Румунію", - сказав він.

Також Портніков прогнозує, що агресія РФ послабиться.

"Кризові явища в Росії зростатимуть. Саме тому агресивний тиск на Україну путінського режиму зменшуватиметься. Бо у РФ не буде достатньо грошей для продовження агресії. По-друге, Путін, як не дуже компетентна і освічена людина, яка підбирає собі в радники такого ж типу людей, робитиме одну помилку за іншою. Як у зовнішній, так і у внутрішній політиці. Все це ми спостерігаємо в році що минає. І спостерігатимемо у набагато більш серйозних обсягах у 2016-му", - пояснив журналіст.

Портніков назвав минаючий рік "складним для України".

"Тому що були серйозні розчарування соціального характеру. Ми і зараз бачимо, що влада втрачає довіру серед багатьох громадян. Що набирають популярність різноманітні популісти. Які намагаються давати прості відповіді на складні питання. І це все наслідок того, що небагато хто з українців і досі уявляє собі ціну, яку нам доведеться заплатити за життя у реальному світі", - зауважив він.

Рекомендуємо прочитати

В БПП предложили отменить пенсии украинцам

Отменив пенсии в Украине, появится возможность больше зарабатывать, и дети смогут сами позаботиться о своих родителях....

Це може бути цікавим

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые заявили об опасных компонентах антибактериального мыла

Исследователи призывают ограничить производство продукции, содержащей эти компоненты....