Порошенко сам загнав себе в глухий кут, — нардеп

Порошенко сам загнав себе в глухий кут, — нардеп

Президент Петро Порошенко сам загнав себе у глухий кут, оскільки в парламенті немає достатньо голосів за зміни до Конституції. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав екс-нардеп Тарас Стецьків.

«Він себе сам загнав у пастку. Давши доручення Кучмі підписати 12 лютого «Мінськ-2″. Бо взяв на себе зобов’язання змінити українську Конституцію на догоду Росії. І записати там «особливий статус». Президент думав, що до кінця року ситуація зміниться. А вона тільки погіршилась. І тепер він загнаний у кут, а часу є тільки до 31 січня», — сказав Стецьків.

За словами екс-нардепа, у даній ситуації все залежить від парламенту.

«Зараз справа є у руках парламенту. І він має взяти на себе відповідальність. І якщо хочете, сміливість — відхилити «особливий статус» Донбасу. Бо це є позиція Путіна, яку тільки озвучив президент Порошенко», — зауважив Стецьків.

На думку колишнього парламентаря, вказані зміни до Основного закону «є неприпустимими».

«Бо це є руйнування української державності», — сказав він.

Екс-нардеп вважає, що у Раді кулуарно шукатимуть голоси.

«Верховна Рада саме тому і продовжила сесію аж до 2 лютого. Оскільки голосів на сьогодні немає. І протягом січня Банкова шукатиме ці 300 голосів. Бо якби вони були, запевняю, вже зараз би назначили дату розгляду. А так вони хочуть кулуарно знайти якусь дату, під яку ситуативно назбирати підтримку», — сказав Стецьків.загрузка...

Читайте також

Коментарі